Free Joomla Template by Discount Justhost

ASW 28

Model ASW 28 je novější verzí větroně ASW 24. Na rozdíl od svého předchůdce má složitější křídlo. ASW 28 je vhodný pro akrobacii. Je vybaven winglety, které snižují indukovaný odpor a tím zkvalitňují kroužení při nízkých rychlostech.

Trup ASW 28 je vyroben ze sklolaminátu. Kabina má sklolaminátovou sedačku.

Křídlo je složeno z polystyrénu, sklolaminátu a balsy, a celé je pokryto bílou nažehlovací fólií ORACOVER. Nosník je ze dřeva. Části křídla se připojují k trupu pomocí ocelové planžety o rozměrech 14x2mm.

Model ASW 28 je standardně vybaveno vzdušnými brzdami typu Schempp-Hirth. Na zakázku může pak být model vybaven zatahovacím podvozkem a vypínačem vlečného zařízení. Model je standardně opatřen původní imatrikulací skutečného větroně. Na přání zákazníka lze změnit barvu nebo celé označení modelu.

ASW 28 lze snadno osadit servopohony. Model se základním vybavením vyžaduje osazení šesti (6) servopohony, tj. výškovka, směrovka, křidelka a brzdy. 2 servopohony navíc pak vyžadují funkce zatahovacího podvozku a vypínání vlečného lana.

Větroň ASW 28 lze snadno přepravovat a skladovat v celolaminátové přepravní bedně Cobra, kterou jsme pro větroně této velikosti vyvinuli.

  

Maloobchodní cena s DPH

 

Model č. Vybavení Cena včetně 21% DPH
KVASW28 B Brzdy, winglety CZK 16979.-
KVASW28 B RLG Brzdy, winglety, zatahovaci podvozek CZK 18868.-

* Požadujete-li informace o cenách nadstandartního vybavení a příslušenství, či chcete li si vyžádat náš velkoobchodní ceník a obchodní podmínky, prosím kontaktujte nás na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Měřítko: 1:5
Rozpětí křídla: 3000 mm
Délka: 1310 mm
Plocha křídla: 50,5 dm²
Profil křídla: E 207/205 mod.
Zatížení: 45,5 g/dm²
Při hmotnosti: cca 2 300 g
Zdatnost pilotáže: Středně pokročilá

 

Technická data krabice
Délka: 1640 mm
Šířka: 200 mm
Výška přední části: 210 mm
Délka prolisu na směrové kormidlo: 300 mm
Váha prázdné krabice: 2500 g
Cena včetně 21%DPH: CZK 8122,-

Z vlastních zkušeností s dopravou a přenášením modelu víme, jak jsou tyto náchylné k mechanickému poškození. Látkové vaky neposkytuji dostatečnou ochranu modelu před mechanickým poškozením. Proto jsme rádi, že jsme jako první ve světě vyvinuli bezpečné celolaminátové přepravní krabice, které jsou obdobou skutečného transportního vozu Cobra. V současné nabídce máme menší transportní bednu s popruhem přes rameno pro modely do 3 000mm nebo větší přepravní trajlery na kolečkách pro modely do 4 800mm a 6 000 mm.

Celolaminátová transportní krabice Cobra s popruhem přes rameno, vhodná pro většinu maket větroňů do 3 000 mm.