Free Joomla Template by Discount Justhost

BRAWO II

Tak jako BRAWO, BRAWO II není maketa opravdového větroně, nýbrž pouze dálkově ovladatelný model. Rozdíl mezi oběma BRAWY je ve velikosti a dělitelnosti křídla. Model je řízen křidélky a výškovkou. Dá se použít i s elektromotorem o 10 až 14 článcích. Tento model je vhodný pro cvičné létání v kategorii F5B.

Trup BRAWA je vyroben ze sklolaminátu. Křídlo je z polystyrénu, sklolaminátu a balsy. Nosník BRAWA je ze dřeva. Horní a dolní část křídla je potažená nažehlovací fólií ORACOVER v kombinaci dvou kontrastních barev, které usnadňují orientaci při akrobatických sestavách. Zákazník si může tuto barevnou kombinaci zvolit sám. Rovněž si může zvolit označení svého modelu. Narozdíl od BRAWA má BRAWO II dvojdílné křídlo, jehož části jsou spojeny ocelovou planžetou o rozměrech 14x2mm. Celý kus se pak připevňuje k trupu pomocí dvou nylonových šroubů o průměru N5. Při převozu se tak může křídlo demontovat a složit za sedadla.

Na přání zákazníka lze do modelu nainstalovat vlečný háček.

  

Maloobchodní cena s DPH

Model č. Vybavení Cena včetně 21% DPH
KVBRAWOII Žádné CZK 9561.-

* Chcete li si vyžádat náš velkoobchodní ceník a obchodní podmínky, prosím kontaktujte nás na adrese:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Meřítko: ---
Rozpětí křídla: 2100 mm
Délka: 950 mm
Plocha křídla: 38,2 dm²
Profil křídla: XD-72 mod.
Zatížení: 40 g/dm²
Při hmotnosti: approx. 1528 g
Zdatnost pilotáže: Středně pokročilá
Technická data krabice
Délka: 1640 mm
Šířka: 200 mm
Výška přední části: 210 mm
Délka prolisu na směrové kormidlo: 300 mm
Váha prázdné krabice: 2500 g
Cena včetně 21%DPH: CZK 8122,-