Free Joomla Template by Discount Justhost

Nimbus 4D 3,3m

Nimbus 4D v měřítku 1:8 je dálkově ovladatelný dvousedadlový větroň s rozpětím křídla 3,31m. Křídlo je štíhlé a proto je model obtížnější na ovládání. Je velmi citlivý na seřízení při vysokých rychlostech. Nimbus 4D je vhodný pro termické a svahové létání. Jeho tvary, elasticita a průhyb křídel působí za letu velmi realisticky. Mimo to je úspěšně létán akrobaticky. Křídlo nemá klapky.

Trup Nimbusu 4D je vyroben ze sklolaminátu. Kabina je vybavena dvěmi sklolaminátovými sedačkami.

Křídlo se skládá z polystyrénu, sklolaminátu a balsy, a celé je pokryto bílou nažehlovací fólií ORACOVER. Nosník je vyroben ve zvláštních negativních formách ze skelných rovingu, aby byla zajištěna jeho pevnost. Výškovka je cela z balsy.

Nimbus 4D je standardně vybaven vzdušnými brzdami typu Schempp-Hirth. Na zakázku může pak být model vybaven zatahovacím podvozkem a vypínačem vlečného zařízení. Model je standartně opatřen původní imatrikulací. Na přání zákazníka lze změnit barvu nebo celé označení modelu

Model se základním vybavením vyžaduje osazení šesti (6) servopohony, tj. výškovka, směrovka, křidelka a brzdy. Dva (2) servopohony navíc pak vyžadují funkce zatahovacího podvozku a vypínaní vlečného lana.

     

Maloobchodní cena s DPH

Model č. Vybavení Cena + 21% DPH
KVNIM 3,3m B Pouze brzdy CZK 14564.-
KVNIM 3,3m RLG Pouze zatahovaci podvozek CZK 14830.-
KVNIM 3,3m B RLG Brzdy, zatahovaci podvozek CZK 15774.-

Požadujete-li informace o cenách nadstandartního vybavení a příslušenství, či chcete li si vyžádat náš velkoobchodní ceník a obchodní podminky, prosim kontaktujte nás na emailové adrese:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Měřítko: 1:8
Rozpětí křídla: 3310 mm
Délka: 1175 mm
Plocha křídla: 32,7 dm²
Profil křídla: S 3021 mod.
Zatížení: 45,9 g/dm²
Při hmotnosti: cca 1 500 g
Zdatnost pilotáže: Pokročilá