Free Joomla Template by Discount Justhost

Pilatus B4 4,5m

Celolaminátový Old-timer Pilatus B4 je mezi modeláři stále velmi oblíben. Jeho žádanost spočívá v jednoduché a robustní konstrukci, která umožňuje snadný přístup k elektronice v trupu a v jeho letových vlastnostech při termickém a svahovém létání i při akrobacii.

Trup Pilatuse B4 je skořepinové konstrukce, tvořené vrstvami skelného laminátu. Díky teto konstrukci je model schopen absorbovat velké množství energie. Kabina je standardně vybavena sedačkou, potahy na sedačku, textilními bočnicemi trupu, řídícími pákami a palubní deskou. Překryt se otevírá na dvou závěsech do boku tak, jak je tomu u skutečného letadla.

Konstrukce křídla je sendvičová skořepina složená z laminátu a sendvičového materialu Herex. Nosník má uhlíkové pásnice. Spojení křídla s trupem je řešeno jako u skutečných větroňů, tedy prodloužením nosníku křídla. Během pevnostní zkoušky bylo zjištěno, že křídlo modelu odolává až násobku zatížení N=20.

Pilatus B4 je vybaven vzdušnými brzdami Schempp-Hirth a pevným přistávacím podvozkem . Model je standardně opatřen imatrikulací a polepy. Na přání zákazníka lze změnit barvu nebo celé označení modelu.Pilatus B4 se základním vybavením vyžaduje osazení sedmi (7) servopohony, tj. výškovka, směrovka, křidelka, brzdy a vypínač vlečného zařízení.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Maloobchodní cena s DPH

Model č. Vybavení Cena včetně 21% DPH
PIL B4 Brzdy, pevný podvozek, CZK 65 059,-

* Požadujete-li informace o cenách nadstandartního vybavení a příslušenství, či chcete li si vyžádat náš velkoobchodní ceník a obchodní podmínky, prosím kontaktujte nás na emailové adrese:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Měřítko: 1:3,3
Rozpětí křídla: 4 500 mm
Délka: 2 000 mm
Plocha křídla: 127,5 dm²
Profil křídla: NACA mod.
Zatížení: 74,5 g/dm²
Při hmotnosti: cca 9 500 g
Zdatnost pilotáže: Pokročilá