Free Joomla Template by Discount Justhost

HPH 304 Shark 7,2m

Skutečný celolaminátový větroň 304 Shark byl v roce 2007 uveden na trh.Ve světě je to první větroň s novými aerodinamickými tvary,které zaručují perfektní letové vlastnosti tohoto větroně.Pro tuto vyjímečnost a vstřícnost firmy HpH jsme se jako výrobci maket větroňů rozhodli větroně 304 Shark zařadit do naší výroby.

Maketa větroně 304 Shark 1:2,5 je celolaminátový model kombinovaný s uhlíkem. kabina je .látkové potahy na sedačku,vypolstrovanými bočnicemi trupu, řídícími pákami,palubní deskou.

Sendvičové křídlo je vyrobeno ze skla,uhlíku a sendvičového materialu Herex.Nosník je tvořen uhlíkovým rovingem a laminátovou sendvičovou stojnou.Uchycení na trup je provedeno prodlouženým nosníkem,zajištěným čepem,tak jak u skutečného větroně.

Model 304 Shark je vybaven vzdušnými brzdami typu Schempp-Hirth a odpruženým zatahovacím podvozkem.Model je standardně opatřen imatrikulací a polepy .Na přání zákazníka lze změnit barvu, nebo celé označení modelu.Na přání zákazníka lze konfigurovat též konkrétní konstrukční požadavky.304 Shark se základním vybavením vyžaduje osazení dvanácti (12) servopohony,tj. výškovka,směrovka,brzdy,křidélka,klapky a podvozek.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Model č. Vybavení Cena včetně 21% DPH
 304S 7,2 Brzdy,odpružený zatahovací podvozek,vybavení kabiny ,celouhlíková křídla CZK,- Na dotaz

 

Měřítko: 1:2,5
Rozpětí křídla: 7200 mm
Délka: 2716 mm
Plocha křídla: 189 dm2
Štíhlost křídla Lambda: 27,5
Zatížení: 95,24 g/dm2
Při hmotnosti: 18000 g
Max.letová hmotnost: 25000 g
Zdatnost pilotáže: Pokročilá

 

Požadujete-li informace o cenách nadstandartního vybavení a příslušenství, či chcete li si vyžádat náš velkoobchodní ceník a obchodní podminky, prosim kontaktujte nás na emailové adrese:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.