Free Joomla Template by Discount Justhost

Discus 4,28m

Discus s rozpětím křídla 4 286mm je dálkově ovladatelná maketa větroně v měřítku 1: 3,5. Jedná se o celolaminatový model. Tenký profil o tloušťce 12% zajišťuje dobrou klouzavost a proto je vhodný pro extrémní létaní.

Trup Discusu je vyroben ze sklolaminátu. Kabina ma sklolaminátovou sedačku, potahy na sedačku, vypolstrované bočnice trupu, řídicí páky, palubní desku.

Křídlo je sendvičové konstrukce, složeno ze sklolaminátu a sendvičového materialu Herex. Nosník má uhlíkové pásnice. Křídlo je připojeno k trupu pomocí jedné, nebo dvěma spojkami zkruhové oceli, nebo uhlíku o průměru 14mm.

Discus je standardně vybaven vzdušnými brzdami typu Schempp-Hirth a zatahovacím podvozkem. Model je standardně opatřen imatrikulací a polepy. Na přání zákazníka lze změnit barvu nebo celé označení modelu.


Model se základním vybavením vyžaduje osazení sedmi (7) servopohony, tj. výškovka, směrovka, křidélka, brzdy, zatahovací podvozek.

  

Maloobchodní cena s DPH

Model č. Vybavení Cena včetně 21% DPH
DIS CS BG Brzdy,zatahovací podvozek CZK 42 311,-

* Požadujete-li informace o cenách nadstandartního vybavení a příslušenství, či chcete li si vyžádat náš velkoobchodní ceník a obchodní podmínky, prosím kontaktujte nás na emailové adrese:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Měřítko: 1:3,5
Rozpětí křídla: 4 286 mm
Délka: 1 880 mm
Plocha křídla: 87,2 dm²
Profil křídla: HQ 2,5/12-10 mod.
Zatížení: 65,3 g/dm²
Při hmotnosti: cca 5690 g
Zdatnost pilotáže: Středně pokročilá